Yönetimimiz

İbrahim DOĞANGÜN

Teknik Lise Makine bölümü, Erciyes Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü mezunudur. 1988-1992 aralığında çeşitli sektörler deneyimlerinden sonra 1992’de Eksaş Endüstriyel Metal Kaplama A.Ş. firmasına ortak olarak katılmıştır. 2000 yılında ortaklıktan ayrılarak 2001’de Etis End. Metal Kaplama Tesisleri Ltd. Şti.ni kurmuştur. Halen grubumuz da yer alan her iki firmamızın da yönetim kurulu başkanlığı yürütmekte olup, Görükle Sanayici İş Adamları Derneğinin kurulduğu 2010 dan bu yana yönetim kurulu başkanlığını sürdürmektedir.

E-mail: ibrahimdogangun@etis.com.tr

Levent OYMAN

1998 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2001 yılında Gal-Kim Yüzey İşlemler Şirketinde “Satış ve Teknik Destek Mühendisi” olarak çalışma hayatına başlayan Sn.Oyman; Nisan 2003’te, Ejot Tezmak Bağlantı Elemanları Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye geçmiştir. Ayni şirkette 2003-2004 yıllarında “Kaplama ve Tel çekme Bölüm Şefi”,2004-2010 yıllarında “Kaplama, Isıl işlem ve Tel çekme Bölüm Şefi”, 2010 yılından sonra ise “Kaplama, Isıl işlem ve Yıkama Bölüm Şefi” olarak görev yapmıştır.

E-mail: levent.oyman@etis.com.tr

Alper ERYAZICI

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Fakültesi Mezunudur. NSK Armatür de 11 yıl görev yapmıştır. Haziran 2017 da Etis – Bodoplast grubuna katılmış olup, teknik proses yöneticiliği görevini yürütmektedir.

E-mail: alper.eryazici@etis.com.tr

Ersin NUHUZ

1998 yılında ODTÜ Kimya Mühendisliği mezunudur. Eczacıbaşı Artema bünyesinde bulunan kaplama tesisinin 5 yıl boyunca üretim sorumluluğunu yapmış olup, kaplama üzerine üretim yapmakta olan B Plas firmasında 10 yıl boyunca Üretim Müdürlüğü yapmıştır. Haziran 2018 tarihinde Etis – Boudoplast grubuna katılmış olup, Bodoplast firmasının Fabrika Müdürlüğünü yapmaktadır.

All Rights Reserved | ETİS - Industrial Metal Plating Plants Prod. Ltd.