Hakkımızda

Grubumuzun öncü ve ana firması olan ETİS kurulduğu 12 Şubat 2001 den bu yana otomotiv başta olmak üzere, metal eşya, beyaz eşya, mobilya, savunma sanayi gibi pek sektöre yönelik olarak ‘Elektrolitik Metal Kaplama ve Yüzey İşlem Tesisleri üretimiyle pek çok yeni teknolojiyi sektörüne kazandırmıştır ve sektöründe öncü ve yenilikçi firma olma kimliğini sürdürmektedir.  Endüstriyel ürünlerin elektrolitik daldırma yöntemi ile metal kaplanmasına yönelik tam otomatik, yarı otomatik, manuel tesis sistemlerinin tasarımı, üretimi, montajı, bakım onarımı ve modernizasyonu konularında faaliyet göstermekte olan firmamız, 2013 yılından bu yana Hasanağa Sanayi Bölgesi 8. Cadde No:9 Bursa adresinde yer alan ve mülkiyeti kendisine ait olan 5.800 m2 alan üzerine kurulu 7.400 m2 kapalı alana sahip tesiste faaliyetlerini yürütmektedir.  Firmamız ağırlıklı EURO bölgesi olmak üzere ülkemiz ve dünyanın farklı coğrafyalarında metal kaplama tesis kurulumunu gerçekleştirmektedir. Müşteri portföyümüzü ağırlıklı olarak otomotiv, beyaz eşya, makine, inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar oluşturmaktadır.   

İbrahim DOĞANGÜN

Kurucu

Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesini benimsemiş, yurtiçi ve yurtdışı projeler üreten itibarlı, tanınmış bir marka olmak.

Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak.

All Rights Reserved | ETİS - Industrial Metal Plating Plants Prod. Ltd.