Rakamlarla ETİS

50+

Donanımlı Ekip

15+

Dünya Çapında Ülke

150+

Tamamlanmış Projeler

Yeteneklerimiz

ETİS, işortaklarının istekleri doğrultusunda esnek bir tasarım ve üretim aralığına sahiptir.

Tasarım

Müşteri ihtiyaçlarını anlamak, dizayn aşaması için en önemli noktadır. Bu amaçla, işin en başından itibaren Etis, proje paydaşları, tedarikçi firmalar, taşeronlar ve müşterilerle güçlü ilişki ve bağlantı kurar. Proje tesliminin ilk adımı olarak tasarım sürecince 3D CAD ve FEA teknikleri kullanılmaktadır. Üretime başlamadan önce tecrübeli tasarım ekibi sistemi sanal ortamda çalıştırır.

Üretim

Tesisin bütün temel bileşenleri (portal konstrüksiyon, tanklar, robotlar, vs.) ETİS bünyesinde üretilmektedir. Üretimde doğru hammadde kullanımı ve kaliteli işçilik temel esastır.

Tedarik

Tesis yardımcı üniteleri (redresörler, askı ve tamburlar, ısıtma-soğutma sistemleri, gaz yıkayıcılar, su arıtma sistemleri, vs.) konusunda kendini uluslararası alanda kanıtlamış tedarikçiler tarafından hazırlanır.

Kurulum ve Devreye Alma

Tecrübeli ve dinamik montaj ekipleri ile tesisin kurulumu tamamlanır ve devreye alınır. Anahtar teslimi yapıldıktan sonra iki yıl boyunca tesis garanti altında olup, müşterimize istekleri doğrultusunda mekanik destek verilir.

All Rights Reserved | ETİS - Industrial Metal Plating Plants Prod. Ltd.

Hoşgeldiniz