Skip links
BİZ KİMİZ ?

Hakkımızda

Hakkımızda
01

Grubumuzun öncü ve ana firması olan ETİS kurulduğu 12 Şubat 2001 den bu yana otomotiv başta olmak üzere, metal eşya, beyaz eşya, mobilya, savunma sanayi gibi pek sektöre yönelik olarak ‘Elektrolitik Metal Kaplama ve Yüzey İşlem Tesisleri üretimiyle pek çok yeni teknolojiyi sektörüne kazandırmıştır ve sektöründe öncü ve yenilikçi firma olma kimliğini sürdürmektedir. Endüstriyel ürünlerin elektrolitik daldırma yöntemi ile metal kaplanmasına yönelik tam otomatik, yarı otomatik, manuel tesis sistemlerinin tasarımı, üretimi, montajı, bakım onarımı ve modernizasyonu konularında faaliyet göstermekte olan firmamız, 2013 yılından bu yana Hasanağa Sanayi Bölgesi 8. Cadde No:9 Bursa adresinde yer alan ve 5.800 m2 alan üzerine kurulu 7.400 m2 kapalı alana sahip tesiste faaliyetlerini yürütmektedir. Firmamız ağırlıklı EURO bölgesi olmak üzere ülkemiz ve dünyanın farklı coğrafyalarında metal kaplama tesis kurulumunu gerçekleştirmektedir. Müşteri portföyümüzü ağırlıklı olarak otomotiv, beyaz eşya, makine, savunma sanayi ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar oluşturmaktadır.

Etis

Sanayide Öncü
Firma

01

/ Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini koşulsuz bir ilke olarak benimseyen, yerel ve uluslararası projeler üreten tanınmış ve saygın bir marka olmak.

01

/ Misyonumuz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, iş hayatını sosyal değerlerle sürdürmek ve tercih edilen bir şirket olmak.

01

/ Stratejik Hedefimiz

Sürdürülebilir büyüme ve başarı için stratejik hedeflere odaklanmak, sektörde etkileyici bir varlık oluşturmak ve paydaşlarımıza uzun vadeli değer sağlamak.

Read the story

ETİS

İnovasyon

ve Ar-Ge Odaklılık

Etis, sürekli olarak yeni teknolojilere ve iş pratiklerine yatırım yapar. İnovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına odaklanarak sektöründe öncü konumunu korur. Bu, ürün ve hizmetlerini sürekli olarak geliştirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine olanak tanır.

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanmaktadır.
Explore
Drag